Dostępne kursy

Kurs w przygotowaniu. Więcej informacji wkrótce.

Szkolenia w formie online – Przeznaczone dla osób już pracujących w dziedzinie fitness lub
związanych z ruchem i rehabilitacją. Nacisk kładziony jest na poszerzenie aktualnej wiedzy ucznia przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej instrukcji w zakresie fundamentalnych zasad PILATES,
stabilizacji oraz poziomów od średniozaawansowanego aż do zaawansowanego w bardziej dogodnym tempie.

Opcja ta jest idealna także dla osób, które nie są w stanie poświęcić wymaganego czasu na kurs
stacjonarny.

Kurs podzielony jest na 3 części, online wykłady e-learning, oraz 4 dni praktyczne. Zapoznasz się w nich z zasadami ćwiczeń Pilates i ich techniką. Ten materiał to wiedza będąca podstawą prawidłowego wykonywania techniki Pilates. Nauczysz się stabilizacji segmentalnej i globalnej oraz metod ich nauczania u swoich klientów.

Barre to kompleksowy program, którego celem jest kształtowanie rzeźby i wytrzymałości mięśniowej, poprawa koordynacji , równowagi i stabilizacji oraz ruchomości stawów. 

To doskonałe,  oryginalnie skomponowane sekwencje będące połączeniem baletu i jogi w celu wydłużenia mięśni, Pilates w celu wzmocnienia oraz form fitnessowych.

Rytm wraz z muzyką nadadzą twoim lekcjom  bardziej fizyczne i mentalne doświadczenie.

To nowy styl zajęć który w Austarlii i Stanach Zjednoczonych zawładnął milionami ludzi. Dzięki temu programowi , w intensywny, skuteczny ale tez bezpieczny sposób uzyskasz w swoich podopiecznych  wspaniałe efekty w postaci wyszczuplenia, wyrzeźbienia i uelastycznienia ciała oraz poprawy postawy. Program nie tylko może być wprowadzony do klubów fitness ale również możesz otworzyć swe własne B Barre studio. 

Program ten to wspaniała alternatywa dla wszystkich zajęć wzmacniających (shape),  funkcjonalnych oraz  form mieszanych typu TBC, step & shape czy tez wszelkich zajęć ze sprzętem. Potrzebujesz do niego drążka lub drabinki oraz taśm elastycznych. Wskazane są też piłeczki easy ball lub ciężarki zwłaszcza jak nie dysponujesz w danej chwili dostępem do drążka czy drabinki. Otrzymasz wówczas program w wersji zmodyfikowanej tylko z ciężarkami.

Czas trwania: 7 tygodni

Zakończenie: certyfikat  uczestnictwa w szkoleniu, materiały szkoleniowe e-learning.

Zapisanie się na kurs oznacza, że Użytkownik zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.

Regulamin

Zapisanie się na kurs oznacza, że Użytkownik zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.

Regulamin

Zapisanie się na kurs oznacza, że Użytkownik zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.

Regulamin

Kurs Reha Fundamentalne, to pierwsza część kursu Reha Pilates stworzona dla fizjoterapeutów, rehabilitantów i osób ze świata medycznego oraz trenerów, którzy chcą wprowadzić zmodyfikowane ćwiczenia Pilates do swojej praktyki z pacjentem/klientem. Szkolenie Reha Pilates daje terapeutom wiedzę i umiejętności w zakresie stabilizacji (wielodzielny, poprzeczny, dna miednicy, przepona, mięsień lędźwiowy) poprzez kliniczne ćwiczenia Pilates.

Szkolenie zostało stworzone w oparciu o obecne zdobycze nauki w dziedzinie fitness, zgodne z normami SPRITO (National Training Organisation for Sport, Recreation and Allied Occupations).

Zapisanie się na kurs oznacza, że Użytkownik zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.

Regulamin

Zapisanie się na kurs oznacza, że Użytkownik zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.

Regulamin